Poradnik by Sanito

Witam serdecznie. Przedstawię Wam w moim poradniku jedną ze strategii , która może pomóc w dostaniu się do TOP’ki w TheCrime.  Jest wiele możliwości gry. Ofensywna, ekonomiczna – 50/50. Wszystkie mają swoje wady i zalety. Poniżej znajdziecie kilka porad jak grać EKO. Zapraszam!

Na początku warto zaznaczyć, że w TheCrime nie ma jednej najlepszej ścieżki gry. Jak wspomniałem wyżej – można grać ofensywnie, bardzo szybko zacząć się koksować, pakować statystyki siły i zręczności i dużo atakować. Ja jednak pozwolę sobie przedstawić inną opcję gry – ekonomiczną. Jest to ciężka przeprawa, jednak opłacalna dla cierpliwych.

Główną ścieżką w trybie EKO będą fabryki. Jak już zapewne wiecie fabryki produkują towary. Możemy je sprzedawać w Skupie towarów (za mniejsze kwoty), u przemytnika (jeśli mamy dostęp do niego w gangu) lub w hurtowniach.

Kompletnie omiń problem broni i pancerza. Teraz nie przyda Ci się to ani trochę.

Aktualnie przy zdjętej ochronie pracy (każdy gracz może Cię zaatakować nawet gdy pracujesz we wojsku) nie opłaca się trzymać hajsu przy sobie. Nie w trybie EKO. Dlaczego? Bo na początku będziecie bardzo łatwymi celami. Bardzo ważna rada – jeśli w pierwszej fazie gry nie posiadacie hurtowni nie warto sprzedawać towarów zbyt wcześnie. Gruba kasa w portfelu wygląda elegancko, ale po co kusić los i ją stracić? Trzymaj towar w skupie do momentu aż będziesz potrzebować dolców. Gdy zajdzie taka potrzeba (uzbierasz odpowiednią ilość towarów) sprzedaj je i natychmiast coś rób z gotówką – wybuduj fabrykę, wydaj na trening. I tutaj kłania się kolejna rada.

Grając trybem EKO zwracajcie uwagę (rzecz jasna w pierwszym okresie Waszej gry) tylko na pracę Nauczyciela. Dlaczego? Ponieważ będzie ona dla Was najbardziej opłacalna. A co za tym idzie musicie trenować Inteligencję. Resztę statystyk możecie pomijać. Póki co na nic Wam się nie przyda.

I wiadomo – Sejf. Wrzucajcie tam jak największą ilość kasy. Zawsze jakaś część będzie bardzo bezpieczna, nie do ruszenia.

Jak długo grać tzw. HARD EKO? To już zależy tylko od Was. Możecie rozbudowywać fabryki bardzo długo, zdobywając powoli, ale solidnie punkty, a następnie zacząć kupować najlepsze bronie i koksując się w zasadzie w jeden dzień na maxa, a możecie rozwinąć w sposób średni poziomy fabryk i już próbować swoich sił w atakowaniu innych – wtedy pamiętaj o Sile i Zręczności o raz o broni i pancerzu 😉

To tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że poradnik do gry TheCrime by Sanito się przyda 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *